Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a különbség az Ariston...

Mi a különbség az Ariston genus one system, class one system és genus premium evo system kazánok között?

Figyelt kérdés
Fűtő gázkazánt keresek új családi házba. Árban 30-40-50 ezres különbség is van az említett modellek között. Mindegyik fűtőkazán, de lényegi különbséget a design-en kívül nem láttam a leírásban sem.

#építkezés #fűtő gázkazán #kazán különbség
2017. szept. 5. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani, hogy azonos teljesítményűeket néztem (24kw)
2017. szept. 5. 17:39
 2/3 anonim válasza:
100%

A genus premium evo egy régebbi konstrukció, 1:10 es moduláció, bus rendszer, stb. 1+1 év garancia


A ONE sorozat újabb konstrukció, modernebb hőcserélő, elvileg jobb minőség, 2+3 év garancia, hőcserélőre 10. Modernebb design.


A Clas ONE és a Genus ONE közötti különbségek:

Clas one nem érintőképernyős, a másik igen

Clas one 1:7 moduláció, Genus One 1:10

Clas one ban nincs inteligens gyujtásszabályzás, a Genusban van.


Genusban van egy CARE funkció, ami jelzi, ha karbantartás kell, a Clas ban nincs ilyen.


Kb ennyi.


Jah, és genus premiumot már nem nagyon fogsz tudni venni, csak ami a készleten van, már nem forgalmazzák nagykerben.

2017. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi.
2017. szept. 13. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!