Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lamináltpadló alá akarok...

Deriosz kérdése:

Lamináltpadló alá akarok körülbelül 2 centis lépésálló hungarocellt. De betonozni nem akarom a hungarocell tetejét. Hogy valósítható meg?

Figyelt kérdés
Aljzat kiegyenlítést megcsinálom majd rá a hungarocell és majd a habfólia. A párazárót a szigetelés alà akarom. Megvalósítható vagy hogy csináljam? Tippek?

2017. szept. 24. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Normál esetben a szerelőbeton és az aljzatbeton közé van lépésálló polisztirol. A padló alatt alátétfólia és az alatt van a polisztirol, ez alatt meg a beton? ez komoly??? sztem ez nettó hülyeség így.
2017. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régi ház és 1000% hogy nem volt szigetelve. Ezért is akarok a laminált alá szigetelést. De a betont se akarom felverni. Olyan nagy munkát nem szeretnék.Ezért gondoltam valami egyszerűbb, de hasznosra.
2017. szept. 27. 18:59
 3/4 Szudan ***** válasza:
sztem működhet ha nem akarsz nehéz szekrényt vagy 4 lábon álló ágyat, étkező ilyezmi elmegy... bár én lehet hogy a nikecell tetejét behálóznám.
2017. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én pontosan hasonló helyzetben voltam 4éve mint te, régi ház beton padló a szobákban.Nos tettem párazáró fóliát, majd 2cm lépésálló nikecellt, erre a habfóliát, és végül a laminált padló.Tökéletesen teljesít azóta is, és mióta az egész lakás így lett átalakítva, végre nem húz a hideg lentről sem, télen is zokniban járható.Nem hajlik, nem szakad be, pedig a hálóban egy 2,2*2m-es dupla tolóajtós gardrób van, eloszlik a súly rajta, és a lépésálló azért lépésálló mert erre a célra teljesen megfelel.egy tipp:csak fa alapú laminált padlót vegyél, sokkal tartósabb, és a vizet, párát is jobban bírja, min8m vastagságban az már elég merev.Mi egy helyiségen spóroltunk pénzhiány miatt 7mm sima laminált, azt is 2 év után fa szerkezetűre cseréltük, mert ott látszottak az réteg elválások az illesztéseknél, a fa alapúnál a mai napig minden tökéletes.Ui.:2 kisgyermek napi szintek teszteli kismotor, roller, kisautó, járóka, széltologatás, minden amit 3éves korig mozdítani lehet. Remélem tudtam segíteni.
2017. okt. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!