Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha már megvan a ház alapja,...

Ha már megvan a ház alapja, hogyan kell tovább építkezni, és mi kell hozzá, ha ezt úgy veszem meg, nem én építtettem?

Figyelt kérdés
Van egy eladó telek, amin van egy ház alapozása. Erre adnak CSOK-ot? Ha veszek egy ilyen alapozást, akkor onnan hogyan tovább az építkezés? Gondolom az engedélyek meg tervek már megvannak, ha az alap már elkészült a házhoz.
2018. jan. 16. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Érvényes még az engedély?
2018. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még nem hívtam fel őket. Csak ma megláttam az eladó táblát, és eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne ha...! Ha tegyük fel érvényes még az engedély, akkor hogyan tovább? Megveszem, ideadja a tervrajzot, jönnek a kőművesek?
2018. jan. 16. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyitsz egy építési naplót, (mellékletekkel, szerződéssel, FMV-vel stb.)
2018. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hívd fel az eladót és ezeket kérdezd meg.
2018. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Szóval innen még messze van a tényleges építkezés. :)
2018. jan. 16. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőként arra figyelj oda,hogy az építési engedély 2008 utáni lehet mert csak arra jár a csok.Valamint a csokot a telek és a rajta lévő alap megvételére nem fordìthatod csak a befejezésre
2018. jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!