Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Régen csak a terület határozta...

Régen csak a terület határozta meg hogy a wc-t egybeépítik-e a fürdővel, vagy mindkét megoldás elterjedt volt kezdetektől?

Figyelt kérdés
nem tudom először is hogy a háztartásokban melyik jelent meg hamarabb, az angol wc vagy a fürdőszoba, és a későbbiekben mi határozta meg hogy valaki egy helységbe rakja, vagy külön-külön? csak az anyagiak, vagy a felhasználandó terület szabta meg és mindenki arra vágyott hogy jobb külön, vagy esetleg korai időszakban elterjedt volt hogy egybepakolják?
2018. febr. 23. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én csak 1 et tudok.Az épülő házakban 2 külön wc nek kell lenni .
2018. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk külön van a 60 as években épült házban. Én személy szerint gusztustalannak tartom ha egyben van. Valaki oda csinál aztán menjek oda fogatmosni. De azt nem tudom melyik hogy alakult ki. Egyes helyeken biztos hogy a helyszűke is szerepet játszott.
2018. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Pufajka, én nem a wc-ben mosok fogat. Amúgy járj utána, minél közelebb van a fogkefe a wc-hez, annál kevesebb baktérium telepszik meg rajta, szóval szerintem nem gusztustalan.
2018. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Passz. Szerintem igényfüggő volt. Spórolni lehetett a hellyel meg a fűtéssel is ha egy helyen van a kettő, kisebb légteret igényel mintha külön szobát alakítanának ki. Ráadásul külön szobával csökken a hasznos alapterület is, a beépíthetőbe meg az összes alapterület(falakkal együtt) számít. Szóval egyrészt gazdasági másrészt fejlesztési okai lehettek. Több tér jutott máshova.

Persze akinek úgy voltak igényei és meg is tehette az külön is kérhette. De én nem tudom,hogy régen ez hogy volt. Azt tudom,hogy mamáméknak még pottyantós van, a házon kívül. Bent nincs is budi.

2018. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
tegnap 20:48 Pedig kinézném belőled hogy ott mosol fogat. Mindegy aki akarta és nem kötözködni akart az érti. Az egyik reggel telebüdösíti a wc-t a másik meg menjen oda mosakodni fogat mosni. Ha így is van egy egyszerű gipszkarton fallal és ajtóval el kellene keríteni
2018. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Ja, valaki reggel tele büdösíti a wc-t, én meg utána menjek el wc-re? Hogy is képzelték ezt?


Lehet szellőztetni is és nem mindenki ilyen kis különc.

2018. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok különc de szerintem fürdőbe nem illik a sz@r szag. De úgylátom mást nem zavar akkor csak én vagyok finnyás.
2018. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

...és szerinted a fürdőben mit mosol le magadról??

Az izzadtságot a testedről, a szart a fenekedből, a lábad közül a hüvelygombát, a lábadról a lábgombát, a körmeidről a körömgombát, a fejedről a korpát, és rengeteg elhalt bőrdarabkát az egész testedről...stb...stb...


Na én meg ilyen fürdőbe nem mennék be szarni!

2018. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem szeretnék beleszólni a vitába, de lehet hogy a régi kor igényeinek így is megfelelt, értem ez alatt hogyha már volt egyáltalán wc a házban sokkal jobb eset mint télen kijárni a kert végébe a pottyantósra. ehhez képest ha csak annyi kellemetlenség van hogy szellőztetni kell utána már sokkal árnyaltabbnak tűnhetett
2018. febr. 24. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:
ma 20:47 ,Te jól le lehetsz épülve. Én nem vitáznék de nem tudom miért nem lehetne jogom ahoz hogy nekem ez a wc plusz fürdő ne tetszen. Háborognak itt többen ezen. Nem is praktikus ha van egy család reggel kelbegy beül a többi még mosdanibse tud közben mert nem tud bemenni a fürdőbe.
2018. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!