Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nagy szükségem van nem átlátsz...

Nagy szükségem van nem átlátszó, korrekt teherbírású műanyagra kisebb tető (pavilon) építéséhez! Előny, ha hajlítható. Nevet mondana valaki?

Figyelt kérdés
A polikarbonát jó lenne, de én eddig csak fényáteresztőt találtam, márpedig most átlátszatlan színesben kéne (sötétszürke v. fekete).

2018. márc. 1. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha jobban elolvasom, ez is átlátszó, csak színezett!
2018. márc. 1. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban! Megkérdezhetem, miért cél a nem átlátszó műanyag?

Lemez nem felel meg?

2018. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy kerékpáros pihenőhelyekre kiírt pályázathoz kerestem hajlítható tetőelemet, ahol kritérium volt, hogy a tető teljes árnyékot adjon.
2018. márc. 12. 21:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Eleve fémvázas épületre kerestem tetőt, úgy éreztem, hogy már túlzásba mennék a monoton anyaghasználattal. Végül nem hajlítottam, és zsindelyezett OSB lapokkal oldottam meg a tetőt. A segítő szándékot még egyszer nagyon köszönöm!
2018. márc. 12. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm a visszajelzést.

Sajnálom, hogy nem sikerült "megfelelő" anyagot találni. (illetve a teljes árnyékolást sem értem elvárásként, de ez mindegy, ez az elvárás akkor ennyi :) ).

A zsindelyt személy szerint nem szeretem, mondjuk ez tök szubjektív.

Értem, hogy nem akart túl sok fémet, de nekem "jobban" tetszett volna egy korcolt lemezfedés.

Vagy tök alternatív megoldásként "napelem" fedést is lehetett volna belegondolni.

Bocsi a "beleokoskodásért".

2018. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!