Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Magyarország területén hol...

Magyarország területén hol vásároljak telket?

Figyelt kérdés
Keresek olyan telket az ország területén ahol nincsenek vagy elenyésző számban vannak kisebbségek. Nem rabolják szét az embert. Ahol kevesen laknak (Csak falu), akár zsák faluban is. Nem szükséges város közelében lennie, sőt inkább távolabb. Aki tud ilyen helységeket kérem írjon, akár privát üzenetbe is.

#ingatlan #vidék #telek #építkezés #Távol a város zajától
2018. márc. 11. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen falvak vannak tele kisebbséggel, mert olcsón lehet lakhatáshoz jutni.
2018. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz is részben. De én olyat keresek ahol nincs vagy nagyon minimális, nem pedig a fél falu az!!!!!!
2018. márc. 11. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Oroszlány környékén van pár jó falu. Kecskéd, német falu, rend van. Várgesztes, elit hely. Én laktam szákszenden, az is jó, csak hétvégén behal az élet. Zsákos falu, közlekedés nulla.
2018. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl. a Heves megyei Visznek. Nem zsákfalu, egy nagyon kicsi város a szomszédja.

Öregszik a település, a fiatalok elköltöznek, már csak 1200 lakos van, ha jól tudom, így nagyon olcsón lehet házat venni. 5 M-ért már elég jót.

Rízbűrű csak pár család van, jönnek-mennek, pár év után általában elköltöznek, mert csak csordában érzik jól magukat. A fehérek szemmel tartják őket is, az idegen feketéket meg főleg.

2018. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem építési telekre lenne szükségem lenne egy faluban. Bihartordáról valakinek info?
2018. márc. 11. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
pécs mellett is van egy kis eldugott ökofalu az kéne neked
2018. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kalocsa mellett nézz körül.
2018. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!