Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ásványgyapot vagy üveggyapot...

Ásványgyapot vagy üveggyapot homlokzati szigetelést szeretnék. Mi a legolcsóbb és legjobb mód?

Figyelt kérdés
Polisztirol ellenes vagyok, légyszi senki ne írjon olyat, hogy pedig csak az lesz a jó. Azt viszont látom, hogy ásványgyapot vakolható szigetelés sajnos drága. Csinált valaki olcsón jó homlokzati szigetelést ásványgyapotból vagy üveggyapotból?
2018. márc. 15. 15:15
1 2
 11/14 Bence_ ***** válasza:
58%
Olcsót, jót, gyorsan? 😊
2018. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Tudom elküldesz a francba, de a legolcsóbb és legjobb mód, ha megcsináltatod EPS-el :)

Fele annyiba fog kerülni és szeles napokon nem lesz "kötött pulóver hatás". Ilyenkor a légmozgás sajnos simán kiszippantja a meleget a szálas szigetelésből. Régi házunkon kőzetgyapot volt. Nagyon jól látszódott Flir-el a probléma.

2018. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#10-es: Gyűjtögetem az infókat, alakul a dolog. Megosztom majd, ha kész.

#11-es: Semmiképp nem gyorsan. Rászánom az időt, hogy jó megoldást válasszak.

#12-es: Nem küldelek el, de nem így van. Nem jobb, nem fele annyiba kerül, és nincs ilyen durva hatás. Csináltattam már ásványgyapot szigetelést másik házon, és nincs ilyen probléma.

2018. márc. 16. 08:55
 14/14 anonim ***** válasza:
36%
Az üveggyapotot sem ajánlom a nagyobb egészségügyi kockázata miatt. Kőzetgyapotra voksolok.
2018. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!