Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Könnyűszerkezetes házak: jobb...

Könnyűszerkezetes házak: jobb építeni mint használt házat venni? Miért igen és miért nem? Cég tapasztalat?

Figyelt kérdés

Köszönöm ha valaki segít, semmi tapasztalatunk nincs ebben..


Saját házat akarunk, de tanácstalanok vagyunk, hogy építsünk vagy vegyünk?


Mindkét esetben hitelezve lenne..


Ha valaki építtetett már ilyen céggel, milyen össz költsége és milyen “adottságai” voltak a háznak amit átadtak? Utána mennyit kellett még rákölteni?



2018. márc. 17. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az oka, hogy a könnyűszerkezetesre esett a választás.

De egy biztos.

Ha tisztességesen meg lesz csinálva nem lesz olcsóbb, mint a hagyományos.

Ha meg nem akkor egy kínszenvedés lesz benne lakni hosszabb távon.

2018. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használtat venni mindig olcsóbb. Egy könnyűszerkezetes sosem ér annyir mint egy téglaház. Ha elakarod adni nem kapsz érte annyit mint egy tégláért. Maga az hogy könnyű szerkezetes sem bizalomgerjesztő. Egy masszív tégla jobban hangzik. De ezek csak az én magánvéleményeim. Lehet egy szó sem igaz belőle mert más meg másképp látja
2018. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. A használt és az új ház közel sem egy árkategória. A könnyűszerkezetes ház, mint egy előttem szóló is írta, semmivel sem olcsóbb, mint egy hagyományos.
2018. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Budapest környékén vennénk / építenénk. Itt 30 milliótól indulnak a családi házak. Ahol most lakunk, mellettünk 80 milliós egy bontásra ítélt ház. Emiatt a kérdés.. :)
2018. márc. 19. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem olcsóbb mint a hagyományos.

Ha meg igen akkor annak valami baja van!

2018. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èpítkezèsnèl a nagyon minimum a 300 ezer/m2.De ez nagyon alap.Ès az arak folyamatosan emelkednek.Emellè persze mèg szamolj telekarat ès az engedèlyek tervek költsègeit
2018. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Budapest környékén vennénk / építenénk. Itt 30 milliótól indulnak a családi házak."


Nem tudom, hol nézelődsz, de én pl Szigethalmon lakom, és 30 millió alatt simán lehet venni kertes házat.


Viszont a mostani építtetőkkel sok a baj. Én építkezni félnék manapság.

2018. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!