Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy új fürdő kialakítása...

Egy új fürdő kialakítása mennyibe kerül 2018-ban? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Csak egy kis zuhanyfülkéről és WC-ről lenne szó a szobámban, durván 2.5-3 nm lenne az egész. A rendes fürdő és WC a szobám mellett van közvetlen így a csatornát és a vizet sem kell messzire elvezetni.
2018. ápr. 17. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól fugg milyen anyagokat hasznalnak az epitesnel.

De miert akarsz meg 1 wct ha mar van 1 ?

Es hogy erted hogy a szobadban?

1 lekterbe akarod tenni a wc t meg a zuhanyzot a szobaddal ahol alszol vendegeket fogadsz?

2018. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legterbe*
2018. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kevés lett az 1 fürdő és WC. Természetesen nem egy légtérbe szeretném hanem a lehető legvékonyabb fallal elválasztva, nem zárkózom el a könnyűszerkezettől sem, de lehet utóbbi drágább lenne mint két falat felhúzni téglából. A falazást akár én is meg tudnám csinálni (kérdés hogy lehet-e szakképzettség nélkül).
2018. ápr. 17. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Bellül olyan falat húzol olyan szakképzettséggel amilyet akarsz... a vízvezetéket azért tutibb szakemberre bízni, de az sem kivitelezhetetlen saját kezűleg... mi most csináltunk egy komplett fürdőszobát egy házba, a víz és a csatorna bevezetése 150.ezer, neked ez már nem kell, wc 20ezer volt tartállyal együtt, egy 180as kád meg 50ezer. Ezeket én szereltem be, burkol!st is én csináltam.
2018. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat a vizet meg a csatornat nem igen

A falat talan de nem ajanlom.

Am osszesen kb 250-300e re saccolnam munkadijjel mindennel egyutt.

2018. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
válaszfal, ajtó, világítás, festék, glett, járólap-csempe+ragasztó+fugázó, kabin, wc,mosdó, szerelvények-csatorna, 200 lazán
2018. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ebben nincs munkadíj, az lemaradt és mindenből alapot számoltam, semmi extra
2018. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!