Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyi zsákos beton kell?

Mennyi zsákos beton kell?

Figyelt kérdés
Egy alapot szeretnek sutonek kionteni. 30 vastag, 1,6 m hosszú, és 80 cm széles lenne. Raknék bele soka vasat meg alúlra nagyobb köveket. Csak megközelítöleg érdekelne. Koszonom

2018. máj. 1. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Számold ki hány köbméter, aztan nézd meg, hogy egy zsák az mennyit tesz ki, mármint hány köbmétert.. gondolom rà van írva, ez alapján ki tudod számolni mennyi zsák kell. Mi azt sem tudjuk mennyi követ, mennyi vasat akarsz beletenni.
2018. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1m2 felületre 1 cm vastag beton az kb. 20 kiló beton szárazanyag. Ha komolyan 30 cm vastagságot akarsz, tisztán betonból, az majdnem 20 darab 40 kilós zsák.


Nekem egy 90 * 90 cm-es 60 cm magas tűzhelyhez bőven elég volt 15 centis alap is. Oda 6 zsák elég volt, a hetedik meg a tűztér lapja.

2018. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk en is curcsallottam, hogy egy 300 db teglabol allo grill ( ebben az asztal is benne van) minek neki 30 cm alap? Eb egy olyab 20 cm re gondoltam jol bevasalva. Remélem nem süllyed meg.
2018. máj. 2. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!