Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ács tanulo vagyok ez az...

Ács tanulo vagyok ez az akumlátoros csavarbehajto jó?

Figyelt kérdés
[link] Egy ilyet szeretnék venni ez jó? 18f

2018. jún. 4. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
igen
2018. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ede1219 ***** válasza:
Qrva drága, nem éri meg az árát.
2018. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ez? [link]
2018. jún. 4. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


mindkét gép minőségi termék. H melyiket vedd meg, az ügyben nem javaslok semmit. Ha én választok különféle gépek közöl, a szervízháttér számomra a döntő. A Dewaltnak van mo-i szervíze, abban biztos vagyok.

2018. jún. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A másik is kaphatö itthon. Van szervize is így.

A kèrdès inkább az, hogy mire kell a kèrdezőnek. Az, hogy ács egy dolog. Sokkal fontosabb volna a cèlnak megfelelő paramèterű gèp kiválasztása. Pl nyomatèk (Nm).

2018. jún. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél RYOBI cuccot. Amugy az ácsok tapasztalatom szerint nem sok csavart használnak :D A tetőn minden szögelve, csapolva van, van egy faház-teraszom, hát ott is csak elvétve van csavar.
2018. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amire használnám 8x120as csavarok behajtásához valamint 10x400as csavarokhoz és furni. Utolso a sulinak a mühelyébe mi is föleg szügeket használunk de a gyakorlari helyemen ahol 3éve heti 5nap suli után 3-4orát dolgozok valamint szombaton 9-10et 90százalékba csavarozunk.

Csak mivel nyáron munka után elszeretnék menni maszekolni kell egy megbizható aksis. Természeresen még sok másik szerszám is de mivel 13éves korom óta az összes pénzem erre költöm ezért a legtöbb már megvan körfürész láncfürész stb.

2018. jún. 5. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fába direkt hajtasz ekkora csavart..... Ahhoz nem sima gép kell. Inkább nézz szét előbb, hogy ahol használnak ilyent, az milyen gép típusra, nézd meg a nyomatékot (Nm), mert ha kicsi, akkor kidobtál sok pénzt és pont arra nem jó amire kell, hiába ipari.

A normál gépek kb 25-35Nm nyomatékkal vannak. Az erősek 80-100Nm és feletti.

Elég e a csavarozó, vagy ütvecsavarozó lesz a jó?

érdeklődj használóktól, nézd meg, próbáld ki ha van módod.

2018. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ede1219 ***** válasza:

[link]


ha ez nem átverés, akkor qrvára megéri ezt a pénzt!

2018. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!