Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Megbízható korrekt kőművest...

Megbízható korrekt kőművest és ácsot Pest környékén ismertek?

Figyelt kérdés
Házfelújításhoz keresek nem átvágós szakit.
2018. jún. 10. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden szaki egy seggel több lovat ül meg.Ha nem így tenné lemaradna a munkáról,annak ellenére,hogy csúcs hiány van belőlük.

Belekezdenek egyikbe ,átmennek máshová ott is ez és még máshová.Mindent csak elkezdenek,mert mind így csinálja,mert ha nem így tenne azok happolnák el a munkát akik így csinálják.A másik megkezdett munkáját csak a legritkább esetben kaphatja meg,vagy nem.

Ácsokat tudok,akik nagyon jók,de ez a brigád is csak így csinálja.A kőművesek általában nem tudnak így ingázni,ezért azokat lasszóval kell fogni,de azt és ráadásul megbízhatót nem tudok,mert szinte mind muslica.Persze annak kivételek,de olyan mos nem jut eszembe.

2018. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Keserű Zsigmond kőműves vállalkozót tudom bátran ajánlani! Igazi szaki,és nem csak a kőműves munkát végzi el,egy igazi univerzális ember a Zsigmond :) ,még az édesapját is ismertem,aki szintén kőműves volt! Valószinű ő is be van havazva,de próba szerencse,nagyon korrekt,lelkiismeretes és nem utolsó sorban egy igazi mesterember,aki tudja is,mit csinál! 0620-955-87-35 Nyugodtan hivatkozz rám: Horváth Mónika. Egy kalappal a felújításhoz! :)
2018. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező sikerült találnod korrekt komuvest? Most én keresnek lakásfelujitashoz.
2020. jan. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!