Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Építtetett valaki új családi...

Építtetett valaki új családi házat mostanában?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha veszek egy telket, és az építési vállalkozó mond nekem egy kulcsrakész árat, akkor kb. mennyi "rejtett" költségre számítsak? Ahogy nézegettem blogokat, néhány évvel korábbi cikkben azt írták, hogy az ilyen-olyan ügyintézésre még 2 milliót tegyen félre az ember.

(Nyugat-Dunántúl egyébként.)


Előre is köszi, még csak gondolati szinten vagyok, hogy egyáltalán beleférnék-e. Neccesen semmiképp nem vágok bele.


2018. jún. 27. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerződj közjegyjő által írjatok be mindent és a kötbérről állapodj meg , ellenőr nézze meg az E naplót és ha bibi van rögtön hivatalon keresztül intézkedj . A tartalék pénz kell de naívan papír nélkül semmibe se kezdj mert a telken lesz egy rom építkezési törmelék hegy és elérhetetlen iparos ...
2018. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hozzáfűzni hogy ha még a telket is meg kell venned,meg ugye gondolom biztos lesz egy majdnem 100m2.Nem fogod megúszni 25 millió alatt.
2018. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ház 100 m2 így akartam.
2018. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!