Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hàz építésben jártas valaki...

Hàz építésben jártas valaki mostanában?

Figyelt kérdés

Az alábbi ház nagyon tetszik nekem, hasonlóban gondolkodok :


[link]


Tudna nekem valaki segíteni az anyagköltség kiszámolásával? ( Alap, tégla, Tető, cserép. ) Csak eddig, válasz falak nélkül. Mert az elrendezés passz egyenlőre. Kb 100M2.


( Privátban is írhatsz )


2018. márc. 31. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Munkadíj nélkül kb. 8-10 millió
2018. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Legalább 30 millió.Egekbe szállt mindennek az ára .
2018. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ez 30 milla :D 10 körül az anyag.
2018. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egy felújitás kellős közepén járunk.Nagyon jól ismerem az anyagárakat,a munka dijakat.

Ha azt akarod meg épiteni,ami a képen látszódik,de ebben a külső munkálatok is bent vannak,a 30 milka nem takarja be .

Nem beszélve arról,ha még telket is venned kell,és azon nincsenek közművek .Azok ingyenes bekötése csak a fidesz bemesélésében létezik .

2018. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tavaly èpítkeztünk.Aki azt írta 10 millió az nem tudom hol èl.Tíz millióból max eljutsz addig hogy állnak a falak rajta a tető.
2018. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a telek adott. Csak a tető alá rakásig érdekelne egyenlőre :)
2018. márc. 31. 15:28
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy miért olyan nagy dolog megérteni a kérdést.

Nem azt kérdezte a kérdező, hogy mennyibe kerül egy ilyen ház felépítése kulcsrakészen.. hanem szimplán az anyagköltséget!


Az anyagköltségben pedig nincs benne a munkabér!!!

Amennyiben nálatok csak az volt 10 millió, hogy álltak a falak és rajta volt egy tető, minden munkaköltség nélkül akkor sajnálom de megvan a tavalyi év legnagyobb balfácánja.

2018. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7.

Pontosan! ;)

2018. márc. 31. 16:06
 9/19 anonim ***** válasza:

A kérdező feltett 1 kérdést,képeket hozzá,de egy méretet sem

Nem hiszem hogy félkész házban szeretne lakni.Az összes épitő anyagnak az árai nagyon széles skálán mozognak ,és mindig csak felfelé .

Én úgy gondolom a kérdező a teljes költséggel,a beköltözésig tisztában kell hogy legyen .

2018. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ezaz.. fullra lenulláztak engem is.. anyagárat kérdezett. 10 milla.. Szövegértés meg értelmi szint az nulla.
2018. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!