Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van valaki, aki saját tervezés...

Van valaki, aki saját tervezésű házat építtetett és miután beköltözött, kiderült, hogy másképpen kellett volna csinálni dolgokat?

Figyelt kérdés

Például ilyesmikre gondolok: rendelt valamilyen csempét, de lerakva már nem tetszett, a ház homlokzata nem sikerült olyan színűre, mint gondolta, a szobák kicsik lettek, stb.

Szóval ami fejben jónak tűnt, az a valóságban béna lett, nem vált be stb.

Leírnátok, ha van valami ilyesmi (min változtattatok volna, mi nem tetszik)?


2018. júl. 25. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés pénzből áltam neki, sokat dolgoztam rajta, iparost alig hívtam. Külső színezésre, kertrendezésre nem maradt, a gyerekszoba és a háló volt amit utólag megbántam. Ha 1 méterrel nagyobbra csinálom, most elégedett lennék. Saját tervezés, 68nm²-ben volt nappali előtér konyha egy légtérben, kamra, fürdő(kád,mosdó,zuhany,wc), az említett 2 szoba és egy pót wc.
2018. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl nagy fürdőt csináltam. Még elférne benne egy szauna vagy jakuzi. 3.5x3.5 azt hiszem. Egyik oldal elég lett volna kissebbre így a spájz nagyobb lett volna. Tenni kellett volna alá szuterént de ezt nem utólag tudtam akkor is de arra nem futotta végképp.
2018. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szomszéd terasza a nappaliból nyílik. És nem az étkezőből. Amikor kint esznek tavasszal a teraszon, az egész házon keresztül kell mászkálni a kipakolással :-)
2018. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Mert aztán nagyon fárasztó egy nappalin átvinni kettő tányért. Beszarok, hogy egyeseknek milyen igényei vannak :D
2018. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!