Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Normális, hogy reggel fél...

Normális, hogy reggel fél 7-kor elkezdik?

Figyelt kérdés
Szemben egy társasházat építenek és már fel 7-kor elkezdenek dolgozni a munkagépek. Megtehetik vagy lehet ezert szólni?
2018. aug. 16. 07:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
85%
Majd nyilván délben kezdik el, a legnagyobb melegben, egy hülye miatt...
2018. aug. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Az építövállalatoknál legkésöbb 6-kor kezdödik a munkaidö!
2018. aug. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nemsokára véget ér a nyáriszünet, akkor majd te is korán kelsz és már nem fog zavarni mert úgy is menned kell a suliba.
2018. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Az nincs is olyan korán. Megtehetik persze, ez egy ilyen munka. Melegben nem lehet fizikai munkát végezni, így korán kezdenek, meg is értem őket.

Ne foglalkozz velük, ők sem foglalkoznak veled.

2018. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem már elég volt az iskolabol. Egyébként nem én, hanem a másfél éves gyerekem kelt rá fel.
2018. aug. 16. 07:35
 6/15 anonim válasza:
85%
Fél hétkor dolgozhatnak nyugodtan!
2018. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6-kor kezdenének, de reggeliznek. Normális. A kisgyereked meg kitűnő tanulmányt folytathat az építkezés szemlélésével - biztos vagyok, hogy érdekli! Képzeletében ő a darukezelő! - és meglásd, építészmérnök lesz belőle! Majd a c.v.be beírhatja: 'Már 18 hónaposan részt vettem egy építkezésen' .. stb.

Nálunk is korán kezdtek. De 5-kor csak tréler jött (az nem járhat nappal) bipp bipp bipp tolatott kicsit, ledobálták a gerendákat stb és ezt követően hatig síri csend volt.

2018. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Szólhatsz, hogy a te gyereked 8-ig alszik, előbb ne kezdjék el a munkát és majd a délutáni alvást is jelentsd be, hogy akkor is álljanak le az építkezéssel. A munkaidő legtöbb helyen 6 órakor kezdődik (legalább is ha valaki nem hivatalban, irodában dolgozik). Minden tiszteletem az anyukáké, de ez a rapli már szörnyen idegesítő, mikor azt gondolják az egész világ őhozzájuk alkalmazkodik. Aztán van még a másik szomszéd anyuka a gyerekével, akik meg 10 órakor kelnek, mert éjjel a gyerek hasfájós volt, ezért nem tudják magukat kialudni. Hát ez van.
2018. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen, szóljál nekik, hogy 8-ig aludni szeretnétek, aztán majd a szomszéd szól, hogy ő meg éjszakás volt, ő délután 2-ig szeretne aludni, utána a másik szomszéd szól, hogy délután sziesztázna, 4-ig ne dolgozzanak, aztán az összes lakó szólhatna nekik, hogy szeretnének tv-zni, és ne zajongjanak este 8-ig, utána meg már úgyis este van, és aludni szeretne mindenki, úgyhogy akkor se dolgozzanak. A társasház meg majd megépül magától.
2018. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez. Sajnos nem állhat meg az élet mert a gyereked aludna. Ezt azért beláthatod te is. Pl én is szoktam éjszakázni. Délelőtt alidni kell. De nem várhatom el hogy e miatt senki ne csináljon semmit az utcában.
2018. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!