Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Központi fűtésrendszer kiépíté...

Központi fűtésrendszer kiépítésre gyakolás otthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék magam fűtésrendszert csinálni,mivel drága a szakember.Így gondoltam gyakorolni,Csőkötést gyakorolnám,meg a préselést,de már megvettem a legújabb központi fűtés könyvet.A gázcsővet a gázosok viszi be a kazán én kötném be,mert 2 év a garancia rá és simán kibírja,hogy ne legyen baja és ezért fölösleges 50 ezret kidobni az ablakon.
2018. szept. 6. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Gyakorlás#
2018. szept. 6. 22:11
 2/3 anonim ***** válasza:

És mi a kérdésed? Én is magam építettem a fűtésrendszert (szilárdtüzelésű kazán), de nem press-es idomokkal, hanem ötrétegű csővel és szorítócsavaros kötőelemekkel. Illetve a biztonsági gőzvezetéket (nyitott rendszer) meg menetes vascsövekből.

A kazán bekötése - a garancia miatt igazad van, de inkább keress egy nem szakszervizes gázost, aki mondjuk csak tizenötezret két egy óra melóért, nem 37-et.

2018. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha ennyit gyakorlok akkor elég lesz?
2018. szept. 7. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!