Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Érdemes tenni jakuzzis kádat?

Érdemes tenni jakuzzis kádat?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy csak a baj van vele , mivel eldugulnak a nyilasok .

2019. jan. 24. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint hova akarod tenni?
2019. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fürdőbe szokás !!!
2019. jan. 24. 10:59
 3/10 mindentudó99 ***** válasza:
Felesleges szerintem. Újdonságnak jó aztán meg úgy se használnád gyakran. És igen azt mondják elvízkövesedik.
2019. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Keresztanyàmék vagy 10 évvel ezelőtt mikor építkeztek, azt tetettek be a lenti fürdőbe.Jó ha 2x hasznàltàk.

Én mikor ide költöztem pàromhoz, örömmel vettem, hogy épített zuhanyzó van a hàzban, nem kàd.

Igaz, így kàdban csak akkor ülök, ha olyan helyre megyünk pihenni ahol van kád, de jó ez így.

Lànyom is megszokta.

Én nem vennék, mert hallottam én is, hogy bevízkövesedik.

Azt szeretnétek?

2019. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a vízkövesedéstől nem kell tartani, mert a henye nyugati népek évtizedekkel ezelőtt megoldották a vízkőmentesítést (évente egyszer egy óra, és nagyjából ezer forint)

Tegnap este néztem egy budaörsi barkácsáruházban jakuzzit..tokkal-vonóval 150 ropi, plusz az oldallemez, stb..azt mondta az eladó, hogy a teljes költség munkadíj nélkül 200 ropi. Asszem veszek egyet, mert magam megcsinálom a zuhany helyére.


két személyre kiváló..

2019. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4:

Már nem .

2019. jan. 24. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem akartam mert a barátnőmék befürödtek ezzel. Én csak világítást tetettem a kádba. Igazából én a helyedben külön vennék jakuzzit azzal nincs gond.
2019. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Apámék is vettek maguknak egyet a nyugdíjas éveikre 2szer használták 5 év alatt.
2019. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem romlik el, ha karbantartod. Ez nagyjából bármire igaz az életben.


Az meg, hogy mennyit használnád, döntsd el. Nekem nem kéne. Ha nagyon hiányzik a pezsgőfürdő, egy hétvégére bármikor be lehet ugrani a wellnessbe.

2019. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! ☺
2019. jan. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!