Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen kombi cirkót vegyek?

Milyen kombi cirkót vegyek?

Figyelt kérdés

100nm es ház, most egy nyílt égésterű régebbi kombi cirkó van. Le kellene cserélnem valami modernebbre. Melyiket ajánlanátok?

Kéményt is kéne hozzá cserélni, az kb mennyibe kerül?


2019. jan. 25. 23:08
1 2
 1/14 mindentudó99 ***** válasza:
A Netkazán.hu nagyon jó oldal. Korrekt segítőkész cég. Én náluk vásároltam. Sok kondenzációs kazánt forgalmaznak. Sok akcióval. Ajánlani nem ajánlanék készüléket mert rengeteg van. Csak a pénztárca szab határt. A kémény ára attól függ milyen kell. Ha adottak a lehetőségek hogy simán vízszintesen kivezesd oldalra akkor kb 50 ezer a kémény. Gázszerelővel konzultálj ha csak készülék csere van kell e gázterv vagy nem. Ha kell az plusz 50-60 ezer. A kéményt nekem át kellett vetetnem a kéményseprőkkel. Két éve 12 ezer volt.
2019. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mindentudó99 ***** válasza:
És persze garancia csak akkor van az új kazánra ha beszerelték utána a hivatalos beüzemelő üzemeli be. Ez plusz 20-30
2019. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mindentudó99 ***** válasza:
Bocs a kémény nem volt 50 ezer olyan 25 körül volt.
2019. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én például megkérdezném mit ajánlanak,és számításba venném azt is hogy mihez lehet alkatrészt kapni,sose kelljen,de ha mégis akkor polcról kelljen csak levenni.
2019. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én az Ariston ajánlom.

Nem kényes, nem zúg-búg

Már többet szereltem fel, semmi bajuk.

2019. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2019. jan. 26. 08:44
 7/14 mindentudó99 ***** válasza:
#5 Saunier Duval milyen ismered?
2019. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Saunierrel csak a baj van, én nem veszek többet.
2019. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mindentudó99 ***** válasza:
Mi bajuk van? Akkor lehet mást kellett volna vennem. Bár két éve megy szépen.
2019. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

MI Immergás Vicxtrix EXA 28 tipusut vettünk,illetve a szerelő ajánlotta .Erre a szerelőre el lehet mondani professzor a szakmájában .Mindent úgy csinál ahogy az elő van írva .De a jogszabályokban is ugyan így otthon van .

Azt mondta,nem szabad megvenni az olcsókat,mert azok gagyi szinten vannak .DE a drágákat sem,mert azok sem tudnak sokkal többet a közép kategóriában kaphatóknál .

Utána néztem mit irnak róla a vásárlók.

5 csillagos értékelésnél 4.9 kapott.Azért ez már valami .

Nem akarom az egekbe emelni a szerelő preciz munkáját,családunkban 3 fűtést,vizet,gázt,szennyvizet szerelt be,hiba nélkül .1 évvel előtte már meg kellett a munkát rendelni nála.

2019. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!