Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen cirkót vegyek? 20 éves...

Milyen cirkót vegyek? 20 éves a 7Ferroli Domina C24-es kombi cirkónk és állandóan elromlik vmi alkatrésze. Gazdaságos és jó konstrukciójú, megbízható készülék kellene.

Figyelt kérdés
Elektromos fűtésűt javasolt a gázszerelő..(?)

2018. dec. 21. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hozzáértő szakember nekem az immergast ajánlotta,megvettem és nem bántam meg, már kilenc éves és egyszer sem romlott el.
2018. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amennyiben régi csöves (vas cső)a rendszer úgy szinte egyetlen egy olyan van ami kevésbé hajlamos dugulásra az a HAJDU HGK 24,28 ez a legmodernebb kondenzációs technológia,nekem is ezt szerelték be és ami nem elhanyagolható made in hollandia.Kb 1 évig kerestem a megfelelő nagyon jó kondenzációs kazánt minden márkában.De nagyon olyan kevés van ami kis szennyeződéstől sem dugul el.Előtte mindenféleképp gépi fűtésrendszer tisztítás,és a kazán elé egy mágneses iszap leválasztó.Nekem fernox tf1 van.Ez nekem azóta tökéletesen működik.
2018. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk nem kondenzációs kazán van. A hagyományosat is kell "gépi tisztításnak" alávetni? Nem is hallottam ilyenről...
2018. dec. 27. 10:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk réz-csöves és lemez-radiátoros rendszer van.
2018. dec. 27. 10:19
 5/8 anonim válasza:
Mindenféle kép jót tesz a rendszernek.
2019. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a kémény kerül sokba a kondenzációs kazánnál-
2019. jan. 1. 17:30
 7/8 Gyula187 válasza:
Nyilván drága, de megint 20 évig jónak kell lennie. Egyébként jellemzően méterfüggő az ára.
2019. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk kb. 7 méter magas kémény kellene. ( 2 szint, plusz a tetőkiállás) Ez mibe kerülhet?
2019. jan. 10. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!