Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » OSB lemezt mivel kenjem le,...

OSB lemezt mivel kenjem le, hogy víz záró legyen?

Figyelt kérdés

Tetőre tettem az OSB lemezt,késöbbiekben trapéz lemez kerül rá,de addig az eső dolgozik rajta.Mivel kenjem le vagy glettvassal mivel huzzam át,hogy az eső ne zavarjon be?Bioztos létezik megfelelő anyag csak én nem ismerem.Ami még fontos nekem,hogy ne kerüljön annyiba mint egy képviselő havi járandósága.

Jó válaszokért megy a zöld pacsi mint mindig.


2019. máj. 29. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Kenheted akármivel, nem lesz az. Bocs.
2019. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Optimista vagyok,kell lennie víz záró lehetőségnek mert ma az űrkorszak korában léteznie kell.Nincs lehetetlen csak tehetetlen.Bár nagyon munkás megoldás és persze nem is a legjobb ötlet de ha fólia csíkokat ragasztok rá,persze festékkel,már az is jobb a semminél.nem értesz egyet?
2019. máj. 29. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Botament B97L lapostető szigetelő bitumenmassza

Átmeneti megoldásként sok éven át szigetelte a beázó lapos tetőnket.

Felkenve egy szívós rugalmas régetet képez, időjárással szemben ellenálló, erre le tervezve. Egy kanna kb. 10 ropi, nem egetverően drága.

2019. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lètezik kültèri OSB amiben nem tesz kárt az eső. Nem olyan?
2019. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi, de igazad van, van olyan. Egy ismerősnél a fürdőszoba csak úgy natúran OSB lappal van burkolva. Akkor mondta, mivel itatta át, de nem emlékszem már.
2019. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az OSB lap gyártása már nem olyan mint régen.A műgyanta már nem olyan intenzíven van a faforgáccsal keverve,ezért az ellenállása is gyatrább és jobban kell kezelni a nedvesség ellen.Ez az üzletpolitikának köszönhető.Azt viszont jó lenne tudni,hogy a fürdőszobában lévő lemezt mivel impregnálta
2019. máj. 29. 21:51
 7/8 Dongaben válasza:
Ha tényleg nem kell túl hosszú időre, akkor nem kenném be semmivel... A hátsó udvar épületeire már nem futotta rendes tetőre, így tettem rá fóliát, ami a legolcsóbb megoldásnak tűnt átmenetileg. 1 évig volt rajta, és semmi nem ázott be. :)
2019. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod az a kipárolgó fenolok elèg sok kárt okoznak, azèrt csökkentik, nem üzletpolitika.

Építkezèseken kerítèsnek átjáró burkolásnál használják szabad èg alatt. Nem szokott tönkremenni egy adag esőtől, sokszor 1 èvig is ott vannak.

2019. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!