Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha épitettnétek mindenfélét a...

Ha épitettnétek mindenfélét a kertetekben, kerti betonlépcsőt, vagy belső burkolás, stb. hogyan keresnétek megbizható szakembert ha nem értetek hozzá? Hogyan lehet olyan munkást találni, hogy ne verjen át, ne lopja ki az épitőanyag egy részét?

Figyelt kérdés
, s ne jöjjön vissza késöbb lopni?
2019. jún. 7. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szép nagy kerted lehet, ha olyan könnyen lehet belőle építőanyagot ellopni :)

Referencia. Körbekérdezném az ismerősöket, hogy ajánljanak valakit.

2019. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a méret számít hanem az anyag. Építésnél pedig oda viszik, vagy ép oda se viszik csak kiszámlázzák. Oda se kell vinni hogy ellophassák.
2019. jún. 7. 09:09
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha veszek/tettem valamit, enyhe hiányérzetem lenne, ha nem találnám. jó, persze el lehet hazudni dolgokat, de nem sok értelme van. Annyit nem ér meg egy szakembernek se. Hogy ki az, azt meg a munkáján azonnal meg fogod látni.

Ha ennyire parázol, egyszerűen utána kell járni. Ki kell számolni az anyagot, elvileg van számla, egyeztetni kell.

Megértem az aggodalmad, ma már mindent át kell számolni kétszer, de próbáld meg ezt valahogy palástolni, mert így rohadt nehezen fogsz normális munkaerőt találni. Azért mondom, mert cimborám lakásfelújító vállalkozása is ilyenekbe tört bele.

2019. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
akkor anyaggal együtt kérsz árajánlatot és akkor nincs mit ellopnia.
2019. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor is megteheti h nem épiti be vagy olcsobbat ken fel fagyállo anyag helyett, szval bőven ellophat ugy értékes dolgokat, hogy csak évek múlva derul ki, mikor málani kezd.
2019. jún. 7. 09:29
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, bármi előfordulhat. Ezt kerülendő megcsinálod magadnak.

Ha nem megy, akkor érdemes megelőlegezni egyfajta bizalmat, ráadásul kölcsönösen. Máshogy nem fog működni a dolog.

2019. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban dolgozok azért a szakik nagy része normális. Csak ugye a jó szakik drágábbak és később érnek csak rá.
2019. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
magamnak megcsinálni szakértelem nélkül ugyanúgy hülyeség mint vakon bizalmat előlegezni meg. csak azt nem tudom melyik a nagyobb hülyeség. inkább fizetek meg egy becsületes mesterembert mint bármelyik tényezőn spóroljak. a kérdés hogy lehet az ilyenre rátalálni? én már rengeteg ilyen láttam, hogy vagy kilopták az anyag egy részét vagy drágán kontárok voltak, vagy mindkettő.
2019. jún. 7. 10:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, hogy milyen munkákról van szó?
2019. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
többféle. tudok mutatni példa fotokat. (netről szedett képek)
2019. jún. 7. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!