Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen nyílászárót válasszak?

Milyen nyílászárót válasszak?

Figyelt kérdés
Feleségemmel szakmabeliek vagyunk, de az építőanyagok piacán is óriási a választék. Cseppet bosszantó is, hogy nehéz kiválasztani a lehető legjobb termékeket. Jelenleg a nyílászárók okoznak nagy fejtörést. A két legjobb ajánlatot Gealan 9000 profilra 3 rétegű üvegezéssel és Spectrum Profiles Prestige 86 mm-es profillal kialakítottra kaptuk. Az ár kb hasonló, a kettő közül fogunk választani, de fogalmunk sincs, hogy milyen kritériumokat vessünk még össze. Hátha van valaki, aki jobban ismeri egyik, másik gyártót. Köszönöm

2019. jún. 7. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

3 réteg a zaj miatt nagyon jó .

Én amikor cseréltettem ablakokat első volt , hogy nagyon jól szigeteljen és a zaj szigetelés is legyen nagyon jó .

Lassan 1 év után van vele tapasztalatom pontos típust és markát nem tudok , de nagyon jó és meg érte

2019. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen az árszinten az anyagban nincs nagy minőségbeli különbség. A 3 rtg. üveg nagyon jó, sose fog rajta pára lecsapódni, az ablak belső felülete sose lesz hideg (a hangszigetelésről nem is beszélve, mint ahogy említették is).

Itt amit nagyon el lehet rontani az a beépítés.

Ha ár ennyire odafigyelsz az anyagra akkor ragaszkodj a RAL szabvány szerinti nyílászáró beépítéshez.

Nem részletezem keress inkább rá.

2019. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhogy az előttem lévők írták, a beépítés minősége nagyon fontos. Ezért azt javaslom, hogy kérdezd meg, mind a két céget, hogy hogyan építik be. Ezen kívül csak és kizárólag számlával érdemes, mert lehet gond, nálunk pl repedt volt az egyik ablak és csak azért tudtuk érvényesíteni a garanciát a fóliák lehúzása után, mert volt a kezünkben papír.
2019. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!