Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol érdemes ajtót ablakot venni?

Hol érdemes ajtót ablakot venni?

Figyelt kérdés

Lényegében mindenhol csak árajánlatot látni.


Felújítás céljából keresek jó helyet mivel kellene mindennek a cseréje műanyagra.


5 db 120x120 ablak bukó-nyíló

1 db 120x120 fix

1 db szabvány méretű postaládás bejárati ajtó belfele nyíló

1 db szabvány méretű teraszajtó befele nyíló (egyik ablak mellé)


2 ablak 150x150 helyre menne, 1 falra, többi 120x120-as hely.


+ mindegyikre kellene sima műanyag külső tokos redőny.


Bontott is jó, 3 rétegű előnyösebb ablakoknál. Ember van aki beépítené, szállítás Dunaújváros-Budapest között megoldható, messzebbről ingyenes/olcsón jó.


Egyedül az ablakland.hu árait néztem át jobban ahhoz képest nem tudom mennyire van olcsóbban vagy jobb ennyiért.



2019. júl. 24. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Van ezer cég a neten, tessék szépen kiküldeni az ajánlatkérőket.

Bontott 3 rétegűt nehezen találsz, mert az megfelel mindennek, elég nagy luxus kidobni...


És hogy neked messzebbről megfelel az ingyenes szállítás, csak hab a tortán :D

2019. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1#

Nehogymár annyira visszamaradott legyél, hogy azt hidd majd kiküldök ezer cégnek ajánlatkérő leveleket mikor van egy oldal ahol pont ilyenek kapcsán lehet kérdezősködni :)


Nem ajánlatot kértem hanem tanácsot, hogy hol érdemes nézelődni a neten, újságokban, nagyobb áruházaknál. Az, hogy leírtam miből mennyi kell az azért van hogy valaki aki elég intelligens és/vagy jártas a témában az rendelkezzen valami rálátással az elképzelésemre.


Többszázezres tételnél meg már illik még idehaza is ingyenesen kiszállítani (pláne ha kisebb a cég és ez az egyik verseny eszköze nagyobb cégek ellen).


Neked meg az az első dolgod, hogy kiforgatod a szavaim az már csak purhab a tortán :D.


Látszik egyáltalán nem vagy jártas a témában szóval KÉRLEK szakadj el ettől a témától és hagyd az előrehaladottabbakat RENDES segítséget kérni ahelyett, hogy itt trollkodsz, ez itt nem a frászbook ahová való vagy.

2019. júl. 27. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Mellèlőttel, mert ezzel foglalkozom. Amit leírtál az nem tètel, az egy kis panellakás. Nincs verseny a cègek között, döglik mindenki a munkába. Na de látom mindent jobban tudsz ès tolonganak a kèrdèsednèl, úgyhogy hagylak is.
2019. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen emberek dolgoznak az iparban nem csodálom, hogy döglenek :'D
2019. júl. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!