Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehet csempét házilag festeni,...

Lehet csempét házilag festeni, vagy más módon rávinni saját mintát, grafikát, képet? Pl. Nyomtatással? Van olyan szolgáltatás, ahol ilyet tudnak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom lehet e még kapni, régebben volt csempematrica.
2019. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Van cég aki digitális nyomtatóval bármit rányomtat a csempére, természetesen horror áron.
2019. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
...és minden le fog jönni róla, ami nincsen ráégetve.
2019. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ebayről tudsz venni olcsón matricát, bár nem hiszem, hogy ezek túl hosszú életűek
2019. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én igazából azt szeretném megoldani, hogy olyan csempém legyen a fürdőszobában, aminek minden eleme egy Commodore 64 -es karaktert ábrázol, és az egész együtt olyasmi hatású legyen, mint ezen a képen az első 6-7 sor:


[link]


Találtam egy céget, akik kerámia csempére nyomtatnak teljesen maradandó módon, csak csempénként bruttó 700 Ft körül van, ami azért elég drága, ha mondjuk 20x7 karakternyi csempét szeretnék.

2019. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!