Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi lehet a munkadíj ennél...

Mennyi lehet a munkadíj ennél a burkolásnál?

Figyelt kérdés
Panel lakás előszobájában és konyhában linóleum van, nincs leragasztva, csak le terítve, alatta sima beton. Előszoba 8 nm, konyha 6 nm, ezt szeretném le burkoltatni, bontani nem kell, kértem ár ajánlatot ki jöttek egy x cégtől fel mérni, mondják, hogy 400-500 ezer között munkadij + anyag, mondták, hogy fel kell vésni a linóleum alatt ha van ragasztó, aljzatot kiegyenlíteni, kB 4 napos meló lenne szerintük, én ezt sokallom, de nem tudom milyen árak vannak mostanában, eddig mindig magamnak csináltam ilyen dolgokat, de most szépre szeretném nem csak olyan amilyenre.

2019. aug. 17. 02:59
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
50%
Na ezekkel szóna se álj. 500 ezer 14 m2 -re? Nincs ragasztó azt írod tehát vésni se kell. Le akarnak húzni
2019. aug. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kb ilyen költségek vannak.

[link]

[link]

[link]

2019. aug. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!