Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Parketta szegészléc eltávolítása?

Parketta szegészléc eltávolítása?

Figyelt kérdés
Az oldalsó szegélyt mivel érdemes eltávolítani?
2019. aug. 30. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Mit gondolsz rólunk, mik vagyunk mi? Látnokok? onnan a fészkes fenéből tudjuk mi, hogy miből van a Te szegélyléced? Ha fából, akkor csavarhúzóval, vésővel, hidegvágóval nyúlj alája és eltávolodik szegestül-mindenestül. Ha műanyag, akkor ugyanezzel a módszerrel, de óvatosan, mert elpattan. Más anyagból van (csempedarab)? Ugyanígy, de tönkre megy.

2019. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fából van. Lemaradt, elnézést :)

Csavarhúzóval és vésővel próbáltam, de nem sikerült, viszont lehet csak én vagyok balfék.

2019. aug. 30. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg két szeg között alányomni a feszítő szerszámot. Mennie kell.
2019. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szegek mellett egy hidegvágót kell a léc alá ütni, esetleg az éle alá fa vagy karton alátétet csúsztatni és úgy megemelni (hogy a parketta ne sérüljön) a szeg mellett, jól jön egy kalapács is.
2019. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!