Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mélyalapozó higitás nélkül...

Mélyalapozó higitás nélkül bajt csinálhat? Mi van akkor ha nem higítom?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A mélyalapozónak az a lényege, hogy minél mélyebben beivódjon a pórusokba, majd megkötve erősítse a vakolatot, és egyenletesen szívó felületet adjon. Ez csak híg anyaggal lehetséges, a sűrű anyag rögtön eltömíti a felszíni pórusokat és egy hártyát képez a felületen. Akkor jó a mélyalapozás, ha kötés után nem csillog a felület, mert a csillogás azt mutatja hogy az alapozó a felületen kötött meg
2019. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha csillog a felület és az első réteg festés (fehér színű) után is látszik, mit lehet tenni? További festékrétegek kijavítják? Vagy mi a megoldás ilyenkor?
2020. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Ha csillog a felület..." Erős volt az alapozó. Több vizet kellet volna hozzá tenni.Használat előtt jó elolvasni a használati t
2020. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3-as: elolvastam, max. négyszeres higítást ír, eszerint is jártam el.


Ennek ellenére én is tudom, hogy valamiért sok lett, a kérdésem viszont nem is ez volt, hanem hogy ebben a helyzetben mit lehet csinálni!

2020. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kezdhetsz már vele ha sokk lett. Nem nagy ügy ha kicsit túltoltad a mélyalapozót, nyugodtan glettelj, vakolj, fess rá, nem fog semmi extra történni vele. legalábbis az én tapasztalatom ez.
2020. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!