Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagyságrendileg mennyibe...

Nagyságrendileg mennyibe kerülhetnek ezek a munkák felújításkor? Mi lenne reális ár?

Figyelt kérdés

Vettünk egy házat aminek a melléképületét (cca. 70 nm) fel kell újítani. Alá kell alapozni (egy szakaszon, ez lehetséges??) mert süllyed egy sarka. Beton koszorút kellene csináltatni mert nincsen. Akkor a tetőt is kicseréltetnénk hogy később ne legyen vele baj. Ipari áram be van húzva de csak lóg a vezeték, nincs bevésve, nincsenek konnektorok stb.

Ez a 3 munka kb mennyibe kerülne?

Kijön 2 millióból? A vakolást és szigetelést magunk csináljuk, azzal nem számolunk.



2019. okt. 6. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre felé van a házatok, de nálunk (Pest megye)

a tetőkészítés munkadíja minimum 8000 Ft/m2. Plusz az anyag, és már bőven túl is lépted az általad említett összeget.

2019. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zala megyében vagyunk
2019. okt. 6. 20:13
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Igen lehetséges aláalapozni. A két milla sovány lesz
2019. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó lett volna vásárlás előtt utána nézni az áraknak mert csak a tető több lesz mint 2 millió forintnál.


Ha koszorút kell készíteni akkor új födém is kelleni fog.


Fáradt vagyok nekiállni számolni de ezek a munkák is 5-6 millió környékén lesznek.

2019. okt. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A villanyszerelésre olyan 400 ezret számolj minimum, 50 m² lakásra 350 ezret mondtak nekünk. (és nem ipari áram, csak 3 fázis. Az ipari áram 6 kV, a 3 fázis csak 3x400/250V)
2019. okt. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy nagyon olcsó vállalkozót, aki ezt jól meg is csinálja (szakszerűen) és nagyon baráti árat számol, akkor is 3 milla, tehát ezalatt ne is kezdj gondolkodni. Feltéve ha amit írtál tényleg megtudjátok csinálni és persze jól. Én már csináltam a barátomnak ilyen munkát nagyon olcsón, de ebből megélni és céget fenntartani nem lehet. Nézz körbe van e ilyen ismerős szaki, ki tudja... Ha nincs akkor 5 millió felé gondolkodj.
2019. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!