Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudnátok segíteni radiátorral...

Tudnátok segíteni radiátorral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy van két helyiségünk ahova kéne 2 plusz radiátor (2x150cm) csövekkel együtt. Valamint egy 60 literes tágulási tartály a kazánhoz. (fával fűtünk vidéki családi házban) és erre kaptam én 250.000 forintos árajánlatot egy szakembertől.

Ti mennyire látjátok reálisnak ezt az árat?

Sajnos fogalmam sincs, hogy mi mennyiben mozog ezért kértem a tanácsotokat, hogy belemenjünk-e.

Ha esetleg lenne valakinek tapasztalata a témában azt megköszönném.


2019. okt. 9. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A radiátorokban nincsen szelep, az még plusz 20-25 ezer.

Vegyétek meg ti előre a radiátorokat, egy szakember nem fog webshopból rendelgetni hanem elmegy egy épületgépészeti szaküzletbe és megveszi ott.

2019. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nos elmondom mire jutottam hátha esetleg valakit érdekel.

A férjem egyik ismerősének az ismerőse fogja csinálni, 200.000 forint lett a vége. Emellett maradunk, mert több ismerősünk is vele csináltatta és remek szakember.

Viszont rá várni kell sajnos tavaszig, mert teljesen be van táblázva. De annyira nem is sűrgős a dolog, úgyhogy ez lesz.

2019. okt. 10. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!