Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kedves Mindenki. Egy 35nm-es...

Kedves Mindenki. Egy 35nm-es panel lakás, főzőfülkéjébe mekkora konyhaszekrény fér el? Olyan írjon akinek pontos adatai vannak! Üdvözlő-Köszönettel-

Figyelt kérdés
Konyha, Főzőfülke, Szekrény méret adatok.
2019. nov. 1. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 35nm-es a lakás, nem elég információ. Garzon, ablaktalan konyhás? Vagy másfél szobás, ahol a "csík" konyha a két szoba között van, az előszoba folytatásaként (és ablakos)? Mert azt én nem főzőfülkének nevezem. Ha utóbbiról van szó, abba én ezt a konyha blokkot vettem:


[link]


Ez mellé már csak egy keskenyebb fajta, 50 cm széles tűzhely fért el (épp hogy, kicentizve).

2019. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lakás mérete irreleváns. A főzőfülke méreteit kellett volna leírnod.
2019. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mélységesen nagy tisztelettel... akkora kérem, amekkora hely van. Tessen fogni egy mérőszalagot vagy collstokot, ha egyik sincs, akkor esetleg egy vonalzót és mérje meg, hogy mekkora szabad helye van a főzőfülkében, ugyanis mindannyiunk közül kizárólag Önnek vannak/lehetnek csak pontos adatai. Annak a méretnek a tudatában válasszon a kész konyhaszekrények közül, vagy ha gyártatja asztalossal, akkor nincs kérdés, Ő majd felméri.
2019. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!