Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A régi levésett csempe után...

A régi levésett csempe után megfelelő így?

Figyelt kérdés

Néhol ott maradt a falon a régi ragasztó laposan de nemtudom levésni mindenhonnan mert nagyon tart.

Ahonnan pedig lejött könnyen azt persze leszedtem.

Szóval mehet azokra a helyekre az új csempe ahol a régiből maradt ragasztó?

Köszönöm szépen a válaszokat!


2019. nov. 8. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Mellékelem a képet!

[link]

2019. nov. 9. 14:14
 2/3 jocy1988 válasza:
Ha jól látom maga a felület beton. Én megpróbálnám levésni az egészet az lenne a legjobb megoldás, majd alapozóznám aztán mehet a csempe. Ha nem tudod levésni akkor sajnos mielőtt csempezel ki kell javítani a felületet hogy egy síkba legyen az egész. Ezt legalább egy C2 minőségű ragasztóval tudod megtenni, de ha már C2TE minőségű az lenne a legjobb. Így neked is könnyebb lesz majd dolgozni ha sík a felület. Ha valamit nem értesz kérdezz bátran, segítek.
2019. nov. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sík felületre van szükséged, ha a gödrök nem nagyobbak 10 mm-nèl akkor azt javíthatod csemperagasztóval, bár én inkább újravakolnàm az egészet.
2019. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!