Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi ablaktáblákat érdemes...

Régi ablaktáblákat érdemes kiírni valahova, hogy ingyen elvihetők? Felhasználhatók bármi értelmes dologra? Vagy hova tegyem ezeket?

Figyelt kérdés

Fa ablakaim voltak, nemrég cseréltettem ki műanyagra.

Csak az ablaktáblák vannak egyben, üveggel együtt, mert a kereteket több darabban szedte ki az ablakos.

Ezek most kint vannak az udvaron, de valahova el kéne tüntetni.

Konténert nem akarok ehhez rendelni 30-40 ezerért, meg hát épp csak az alján lenne pár dolog, szóval annak nincs értelme.

Ha kiírnám pl jófogásra, hogy van pár ilyenem, ingyen elvihető, kéne vajon valakinek, vagy senkit nem érdekel?



2019. nov. 9. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Simán elviszik. Már csak az üvegért is.
2019. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Kiírhatod egy ingyen elvihető hirdetésnek. Felhasználási módja nem nagyon van az ilyesminek, általában ha el is viszik akkor tűzifa lesz a sorsa.

Vagy ha olyan a környék, hogy ki lehet rakni az utcára egy felirattal hogy ingyen elvihető, akkor is egy megoldás lehet.

Én már sok cucctól megszabadultam így, hogy kiraktam a kapuba holmikat és elvitték.

Egyébként ablakszárny, nem ablaktábla.

2019. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
*akkor az is egy megoldás lehet
2019. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Veranda fix üvegezéséhez némi átalakítással használható, de melegágyi üvegtetőnek/ablaknak is kiváló.
2019. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először rakd fel a jófogásra,hogy ingyen elvihető...

Ha nem mozdul rá egy héten belül senki,vidd ki a hulladékudvarba, ingyen leadhatod. Nálunk pl.egy konténerbe bele kell tördelni az üveget,egy másik,lomosba kell a fakereteket dobni.

2019. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Falun lakom, és nincs kocsim.

Ez nem járható út.


Kiteszem valahova, mert cgányokat ide nem fogok beengedni.

Köszi a válaszokat.

2019. nov. 10. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell beengedni a cigányokat se másokat, én se szoktam.

Kapu elé kirakom aztán ennyi.

2019. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!