Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes várni a lakásvásárláss...

Érdemes várni a lakásvásárlással? Most az egekben az árak, a kínálat sem túl jó, konkrétan alig van értelmes lakás amit megnéznénk, viszont kinőttük a sajátunk (1 szobás pici, nekünk meg már gyerekünk van) és már nagyon jó lenne lépni innen.

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek? Lehet hogy még éveket kell várni hogy normális lakáshoz jussunk?
2016. ápr. 13. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
konkrétan alig van értelmes lakás amit megnéznénk.... Most akkor nem értem a kérdést ha nem is találtok olyat ami tetszik.
2016. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van néhány csak az áruk..
2016. ápr. 13. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Meg most vegyél amí hidd el emberiek az árak... Egyre feljebb mennek. ilyen területen dolgozom. Pl. Ami tavaly 500/ nm volt, most 750/ nm! 1 év alatt. Még feljebb fognak menni az árak, addig amíg a nyugati árszínvonalat el nem érjük.

Meglepődnél milyen hatalmas a kereslet a külföldiek egymasra licitálnak, sok lakas emiatt még a piacra sem kerül ki.

Külföldieknek ez még mindig olcsó és sorban állnak.

Amit írtam és tapasztalok Budapestre vonatkozik.

2016. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most sikerült találni, de több mint két évig kerestünk, most archiváltam le őket, 170 lakás témájú emailt küldtünk egymásnak, és egyben lehetett több link is, és csak azok voltak benne amit legalább megnézni érdemes ... Ráadásul nem is voltak lehetetlen igényeink, nagyobb mint 75nm, max fél óra alatt a deákon max egy átszállással és legyen terasz mindez 40M alatt.
2016. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most vegyél szerintem is. most nagyon pörögnek a pici lakások (ha bp-en, ha vidéken). mi 2 éve vettük a 32 nm-esünket, akkor 6-ért, most 7,7-ért adtuk el. Nyilván kell fizetni utána vagyonosodásit, de nagyon megérte most venni egy nagyobb lakást, azok relatíve olcsóbbak, a kicsikhez képest. mondjuk hitelt azt nem vettünk fel.


mi azért vettünk nagyobbat, mert gyerekkel nem akartunk egyszobásban lakni, így a terhességem végén egy hét alatt lemenedzseltünk egy eladást és egy vételt.:D durva volt!:))

2016. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!