Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi ideig tart panel...

Mennyi ideig tart panel lakásban egy ablakcsere?

Figyelt kérdés
1 db ablakot mennyi idő kibontani illetve beépíteni kb.?
2019. dec. 8. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár óra. Viszont az utánjavítás már macerásabb.
2019. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
fél óra kibontani, 1 óra beépíteni. De utána a kőműves és festőjavítások elmegy egy egész nap.
2019. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Beépítőnél//vel dolgozom...

Kibontani általában elmegy majd' egy óra,mivel a kedves tulaj hiába tudja,hogy pontosan mikor megyünk,nekünk kell szinte mindent elpakolni a gyerekágytól a ruhaszárítón át a virágokig + a redőny leszerelése is.


Beállítani+tokrögzítők+PUR~hab még egy óra. Ekkor kajaszünet,és kb.háromnegyed óra múlva megvágjuk a habot,felrakjuk a párkányt,és a könyöklőt(külső~belső).

Ezután leszabjuk,és felragasszuk a szegőket.

Öt órahossza alatt megvagyunk,hisz általában ketten vagyunk,egyikünk a konyhát,a másikunk a kis,-majd a nagyszobát csinálja..vagy készíti elő a szakinak.

2019. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Nyáron cseréltettem, reggel jöttek 10 re, este 9 re végeztek, nagyszobában 2 ablak, erkélyes szobában 2 ablak + erkély ajtó + ablakok alatti stadúr betét csere volt. Vissza javítást az egyik szobában megcsinàltam már, a glettelést, most a napokban, 2, 2 m hosszan a párkány alatt vissza vàgtam a pur habot és ott javítottam vissza a falat (belső oldalon) egy 3 kilós glett el is ment rá, az erkélyes oldalon fel lett biggyesztve mindkét oldalt két 1-1 gipszkarton csík, arra még teszek 1 lap szigetelést, + glettelés és festés, ha rá érek, arra egy fél napot még rá kell áldozzak, de szeretek ilyeneket megcsinálni, csak kevés az időm.
2019. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!