Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A felújítások miért húzódnak...

A felújítások miért húzódnak el hónapokig?

Figyelt kérdés

Többször előjött ez a kérdés mostanában (más témában, más fórumban is), és azokhoz csatlakoznék, akik nem értik, hogy például egy 8 négyzetméteres fürdőszobán mit lehet felújítani napi nyolc órában 3-4 hónapon keresztül?


Mondjuk egyik szomszédomnál 12 napig cseréltek egyetlen ablakot... firnyákos egy ablak lehetett :)


2020. jan. 2. 12:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Az ablakcsere 12 napja alatt természetesen folyamatosan ment a fúró, a kalapács, a mit tudom én mi.
2020. jan. 2. 12:20
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Én például munka mellett újítok fel nulláról egy lakást, így eltart 2-3 hónapig is.
2020. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy fürdőszobában lehet,villanyszerelés,víz-gáz fűtés szerelés,burkoló kőműves,de még asztalos munka is.

Ennyi szakember egyszerre nem is tudna dolgozni.Aztán vannak az egymás után következő munkák elvégzése .

Majd a szakemberre várás.Olyan mint az SzTK.Jah,oda még nem kell járnod .Nem is kívánom,inkább azt,hogy legyen részed egy totál fürdőszoba felújitásban .

2020. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!