Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezt a falat lehet egyből...

Ezt a falat lehet egyből hőszigetelni (képpel)?

Figyelt kérdés

Ez a kőházam hátsó fala amit szigetelni szeretnék.


[link]


Elégé durvára csinálták meg, de inkább mélyedések, mint kiálló részek vannak rajta, és azok is kb 10mm mélyek.


Ezt lehet egyből szigetelni, ezeket az egyenetlenségeket meglehet oldani a ragasztóval? Vagy vakolni kéne először?


Elhiszem hogy úgy könnyebb lenne a szakiknak, de manapság az is egy kisebb vagyon lenne...


Előre is köszönöm!



2020. jan. 11. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem vakolni kellene, mert így nem lenne akkora tapadófelület, meg sokkal több ragasztó kellene rá. (Mondjuk nem fontos tükörsimára vakolni, de azért legyen egyenletes a felülete.)
2020. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is egy durva vakolás kell neki.
2020. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak 10-15mm-es mélyedések vannak rajta akkor közvetlenül mehet fel a szigetelés.
2020. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én végigkopoktatnám jó erössen egy kalapáccsal és több mint valoszinű vakolás lenne.A foton mintha táskás lenne a vakolat és javittások is látszanak.
2020. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, nem táskás ez, nem kong, olyan mint a várfal. Olyan mint ha nem is vakolat, vagy habarcs lenne a kövek között, hanem kő kemény beton...
2020. jan. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!