Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Pécsiek! Tudnátok reális árat...

Pécsiek! Tudnátok reális árat mondani egy szocreál tégla, kb 50 nm-es konvektoros lakás kondenzációs kazánnal történő korszerűsítésére?

Figyelt kérdés
Nem idevalósi vagyok,és beszéltem már kivitelezővel,de dobtam egy hátast az ár hallatán.Fővárosból költöztem ide,3 éven belül két lakás felújítását is intéztem(egyiket Budapesten,másikat Balatonnál),de ez az ár,amit kaptam,bőven übereli azokat.Bárkinek bármilyen jellegű tapasztalata van,újított fel mostanában,írja meg légyszi,hogy mit és mennyiért csináltatott meg(mert nem csak fűtést szeretnék cserélni).

2020. jan. 14. 20:12
 1/1 anonim válasza:
100%
Attól függ,hányadik emeleten vagy.Mi 4 emeletes társasházban lakunk,tönkre ment a kazán,a kazáncsere+a kéménykivezetés+engedélyek kb 1 000 000 ft.
2020. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!