Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panellakásban okozhat gondot,...

Panellakásban okozhat gondot, ha a felettem lakó aljzatbetonozott?

Figyelt kérdés
A felettem lakó ,nem padloponnal öntötte ki a padlót,hanem felvitték a betonkeverőt ,és aljzatbetont csináltak az egész lakásban.Azt ugyan nem tudom milyen vastagot,de azért aggódom ,hogy ne okozzon kárt az én lakásomban.
2020. jan. 31. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A padló kiegyenlítőt is keverhették beton keverőben, sokkal egyszerübb és gyorsabb is mint egy fúrógéppel.

Amúgy meg nem igen van súlybeli eltérés a szárazbeton vagy a padlopon között.

2020. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hála istennek nem szivárgott le hozzám, csak a fűtés cső mellett egy kicsit ,de már ki is javítottam. Remélem szakszerűen csinálták. :D
2020. jan. 31. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

10 zsak kiegyenlitot ontottunk ki a nagyszobaba(8.emelet).2 zsakot meg elbirt volna,de mivel jarolapot raktunk le,el tudtuk jatszani a ragasztoval a maradek egyenetlenseget.

A szoba kozepen volt egy 1,5m x 2m es tekno,a 2,5m es vizmertek alatt atfert a kezfejem....

3,5 eve csinaltuk,meg megvan a padlonk.

2020. febr. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!