Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi ideig tarthat egy kb...

Mennyi ideig tarthat egy kb 20 nm es teglalap alaku szobaban a laminalt padlo felszedese?

Figyelt kérdés
Cserelve lesz, igy nem kell ra vigyazni, kidobjuk
2020. febr. 8. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10 perc alatt bőven végezni lehet vele, hamar megy.
2020. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Huh :D


En meg 2 orat szantam ra.


Az a poen, hogy azt akartam hogy a parkettas szedje fel, de kozolte hogy 1000 ft/nm.


20000 ftert en inkabb magambak felszedem

2020. febr. 8. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 10 percben a kihordás és takarítás is benne kéne hogy legyen.
2020. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Ha közben megáll egy sörre.
2020. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 óra max
2020. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szegély leszedése pár perc, utána a lapok felszedése max. 10 perc. Nagyon gyorsan fellehet szedni... Lerakni sem tart semeddig, szóval ha sokallod a bontási költséget, az építésért miért fizetsz? Mindösszesen egy dekopírfűrész és egy mérőszalag kell, meg egy derékszög nem árt, nem kell egyenesen vágjál, hisz a szegély takarni fog. Ha hívsz egy ismerőst/barátot, hogy segítsen, akkor úgy, hogy először csináljátok, úgy is megvagytok pár óra alatt. A régi lapból vághatsz ékeket, ezeket beteszed kezdésnél, eltartás végett (mert pontosan nem szabad méretre vágni! Ezt majd látod bontás során is, miként volt.). Leraksz 1 lapot, majd a következőt melléhelyezed, a toldásra takarva, aztán fogsz egy fadarabot, hogy ne sértsd meg az új padlót, ráteszed a toldásra és ráütsz kalapáccsal, átsimítod kézzel, ha érzed, hogy egy síkba van, akkor jöhet a következő.

Ha ezalatt nem volt semmi, csak a beton, akkor ezt most csináld megfelelően, vegyél párazáró fóliát, terítsd le a szobát, majd arra tegyél alátétet és arra jöhet a padló, így csöndesebb, melegebb.

2020. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én túlbecsülném és szintén 2 órát mondanék a bontásra. Kényelmes tempóban, laikusként.
2020. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kb 45 perc volt, ugy hogy 7-8 darabonkent osszeragasztottam vastag ragasztostalaggal, szegolec felszedessel stb
2020. febr. 9. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!