Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Totál kezdőként egyedül fel...

Totál kezdőként egyedül fel tudok tenni, egy elvileg könnyen illeszthető vlies kriksz-kraksz mintás tapétát?

Figyelt kérdés

Úgy olvasom, hogy ennél a típusú tapétánál csak a falat kell kenni a ragasztóval, és így könnyebb felrakni, de én még soha nem tapétáztam...nem egy nagy felület, az előszoba, olyan 4 méter szélességben, vállmagasságig gondoltam kb. 1,5méter magas csíkokat kéne feltenni, de nem tudom, hogy neki merjek-e egyedül ugrani...

A mintánál az van, hogy elvileg illeszteni kel, de az eladó szerint ez egy olyan minta, amit ha elszúrok, akkor sem szembetűnő, mert ilyen összevissza karikák, meg festékfröccsök vannak rajta...mit gondoltok?

Elég drága, nem tudom, nem szúrnám el?


köszi



2013. nov. 16. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vlies tapétát könnyű rakni. A leírásában valahol találsz olyat, hogy mekkora a minta illesztése cm-ben. Az első darabot megcsinálod, utána a másodikat nem vágod még le, hanem keresel hozzá egy illeszkedési pontot és csak akkor állsz neki, akkor menni fog. Ha csak 1,5-ig, akkor egyedül is, de nem baj, ha van egy segítséged.
2013. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!