Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szakemberek! Milyen födémszige...

Szakemberek! Milyen födémszigetelést tennétek egy erősen patkány fertőzött helyre?

Figyelt kérdés

Adott egy kis nyeregtetős épület 5x8m-s,mindennapi használatra. A mellette lévő telken egy mezőgazdasági gépek tárolására szolgáló régi nagy tsz csarnok,ahol néha gabonát is tárolnak. Igen sok patkány van. A telken tucatnyi diófa.


Az én épületem fagerenda+sárléc+nádpalló födémes.Kellene valami mennyezet szigetelés rá,DE MI??? ha nikecellt,vagy kőzetgyapotot tennék,azokba beleköltöznek a dögök. Így is rengeteg dióhéj,amit felhordanak. Betonozást nem bírná el szerintem...

Mivel szigetelhetném?


2020. febr. 24. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

3-4 macska, meg egy kis létra, amin feljutnak a padlásra. A többit ők megoldják.

Te meg szigetelhetsz nyugodtan kőzetgyapottal.

2020. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!