Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel lakás falait zománcfesté...

Panel lakás falait zománcfestékezni vakolat és glett nélkül?

Figyelt kérdés
tönkre ment a fal. vakulatostűl, glettestűl. kijukadt a radiátor és felpuposozott szétrepedezett a vakolat s a glett. azt mondtál h túl drága lenne újra vakoltatni s gletteltetni. a zománcfestékezést csak úgy kugondoltam. de tudni akarom h jó ötlet e vagy sem. köszi.

#zománcfestés
2020. ápr. 28. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Panel lakásban nincs vakolat.

Valami más lesz ez, nem panel.

2020. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát a glett vagy mi. nem vagyok szakértő.
2020. ápr. 28. 15:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szoba falait zománcfestékezni :DD


Te mit szívtál?

2020. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
miért az jobb ha sima falfestékkel kenrm le s közben az a fal ha kicsit is rátámaszkodik v hozzáér az ember akkor megfogja a fal festék? pici a lakás és ha meghívok valakit annak a ruhája v táskálya mindíg hozzáér a falhoz akármennyire is vigyáz. nem tehetek róla h kicsire csinálnak minden lakást s h egy normális festéket nem tudnak készïteni a modern civilizációnak benevezett időnkben.
2020. ápr. 28. 16:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Panelban a beton fal van glettelve és festve. De ne zománcal fest újra. Ha a glett levakarása után csak diszperzitezed, még azis jobb.
2020. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Részben igazad van. A falra bőven elég lenne (glett+csiszolás után) 2 rtg diszperzit

Ha neked ez nem elég, akkor kend le Walkyd-dal.

2020. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A mész fogna,adiszperzit nem.
2020. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Zománcfesték falra, látom jól megy anyagilag...


Nem tudom ez honnan jött, de ez se nem olcsó, se nem szép.


Kapard le a falról a laza részeket, aztán fesd le a legolcsóbb fehér falfestékkel, vagy meszelj ki: oltott mész, kicsi víz, ecset.

25 kg van vagy 1000 ft.

2020. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát azt is mondták h van betonfesték is. de jellemzőiben az van leïrva mint a uománcfestékeken.
2020. ápr. 28. 22:15
 10/15 A kérdező kommentje:
hát úgy meggyűlöltem a glettet h soha nem akarom.
2020. ápr. 28. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!