Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Graffiti spray falra festés...

Graffiti spray falra festés helyett?

Figyelt kérdés
Az elképzelésem az, hogy az egész szobát hófehérre festem, hogy jól mutasson rajta bármilyen szín. Mert végül nem festéket, hanem graffiti sprayt szeretnék használni, végülis az utcákon is évek óta ott vannak a rajzok, mégsem fakulnak, időt állóak. Le kell kennem a falat valamilyen speciális védő réteggel, vagy csak simán mehet a fehér festék, rá a graffiti spray?

2020. máj. 16. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi, viszont jobban járszm, ha előtte letapétázod egy sima fehér papírral, így később ezerszer könnnyebben meg tudsz szabadulni a pilanatnyi agylövésed megunt eredményétől.
2020. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem. Ha egy színűre festem le a falat, graffiti sprayel, és meg akarok szabadulni tőle, akkor elég csak egy másik festékkel lekennem, nem?
2020. máj. 17. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Linkelj már egy "graffiti" spray-t. Mi ez? Sima szórófejes akrilfesték?
2020. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából én sem vagyok tisztában vele. Akkor fogalmazok inkább így: azért ragaszkodom ehhez a megoldáshoz, mert ez a szórófesték, mármint az a fajta, amivel ugye az utcai graffitiket csinálják, időt álló. Nem repedezik, nem kopik, stb.
2020. máj. 17. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kopik nem repedezik időtálló"

Szerintem ha egyszer megunod, nem fog megmaradni rajta semmilyen más festék ha elakarnád tüntetni , max ha levakarod/kevered előtte,lehet ezert is javasolta az egyes válaszoló az alátapétázást, bár annyira nem értek hozzá nő vagyok 🤷🏻‍♀️

2020. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahaaaaa... értem. Hát... mivel pontosan ezért akarom ezt a módszert, amit te is írtál, hogy nem marad meg rajta más festék, használnék olyan színt, amit biztosan nem unnék meg :)
2020. máj. 17. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogod. Vagy eladásnál fog jól jönni, ha el tudod tüntetni gyorsan.

Vegyél alátéttapétát, nagyon olcsó. Ezt feltolod, lefested fehér diszperzittel, majd erre fessed azt a szórófejes akrilfestéket. Sokkal szebb lesz a pingálmány is egy tökéletes alapon, mint egy idióta módon igénytelenül felhánytan.

2020. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De arra figyelj, hogy van olyan graff. festék. ami át üt a sima fal festéken.
2020. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!