Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » IKEA vagy asztalos által...

IKEA vagy asztalos által készített konyhabútor és gardrób a jobb/gyorsabb?

Figyelt kérdés
Árban gondolom az asztalos által készített a drágább, minőségben melyik jobb? Illetve az IKEA mennyi idő alatt készíti el a konyhabútor (kb. 3m széles), és a gardrób szekrényt? Tapasztalatok?
2020. máj. 17. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az IKEA nem készíti el időre, az már dobozban van.
2020. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Az asztalosokkal csak a baj van,drágák, lassúak és messze nem lesz jobb.A bolti ha méretre jó akkor inkább azt kell megvenni...
2020. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Asztalossal teljesen személyre szabott és az adott helyhez, gépekhez igazítható.

Ikeában te állítod össze a rendelkezésre álló elemekből. De akkor is kell valaki, aki beszereli.

Ha nem asztalossal csináltatnám, akkor kész konyhabútort vennék, nem Ikeában.

2020. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
#2, Ez max akkor igaz ha koklereket kersz meg a munkahoz.
2020. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
És azt honnan tudjuk meg h kik azok akik nem kóklerek?Meg ha olyan hűdenagy szakember valaki az annyit is kér érte... Az előregyártottból is van választék bőven,aki meg nem tud eligazodni egy összeillesztési rajzon meg nem tud pár csavart a helyére rakni az megérdemli h lehúzzák...
2020. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Nekem erről mindig ez a sztori jut eszembe: [link]
2020. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Nos az a fajta ember aki a szomszedjai nevet se tudja, meg egyedul van mint a kisujja, az tenyleg maradjon az ikea meg tarsainal.

Aki meg tud erdeklodni, es van osszehasonlitasi alapja is, annak nem biztos hogy csak az ikea jo.

Nekem apam asztalos, igy van osszehasonlitasi alapom. Azonkivul tobb emberi ismerek, es lattam hogy mit gyartanak, es milyen aron. Referencia utan nezni meg nem nagy tudomany.

2020. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Aki meg szobaall a legelso "szakival" akit kidob a google, meg is erdemli hogy lehuzzak.
2020. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

"aki meg nem tud eligazodni egy összeillesztési rajzon meg nem tud pár csavart a helyére rakni az megérdemli h lehúzzák..."


Mondjuk ez egy kicsit nagyképűen hangzik. Esetleg mutasd meg egy átlag embernek ezt a szekrényt mit szólna hozzá,csak pár csavar és kés is.😂


[link]

2020. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Átlagember vagyok,nem vagyok se ikeás se asztalos,és igen el lehet igazodni a rajzon.nagyképűség összerakni?
2020. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!