Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Beltéri falburkoló kőpanelt...

Beltéri falburkoló kőpanelt szeretnék felragasztani, hogy álljak neki? Beton, vagy gipsz, még nem döntöttem el, de az előző felé hajlok.

Figyelt kérdés
Festett, tartó téglafalra menne alul díszsorcsempével, felül 90°-os dekor habszivacs elem, mert a kőművesek nem tudtak egyenes falakat csinálni és ezzel takarták el. Két videót láttam, az egyikben a kőpanelre három csíkban kentek kézi kinyomóból ragasztót és úgy tették fel, míg a másikban lekenték alapozóval a festett falat, ragaszót kevertek egy vödörben és kőműves kanállal vastagon rákenték a panelre, majd úgy ragasztották fel. Egy OBI és egy Otthon Centrum van a közelben, melyikből érdemes megvenni? Ti melyik módszert ajánlanátok?

#beltéri #falburkolás #beltéri falburkóló #kő panel #gipsz panel
2020. máj. 31. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Beton elem kinyomós ragasztóval
Beton elem alapozóval és kevert ragaszóval
Gipsz elem kinyomós ragasztóval
Gipsz elem alapozóval és kevert ragaszóval
2 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia nem akarok offolni sőt ha már meg van véve akkor mindegy is a válaszom...de én a helyedben inkább PVC falpanelt vennék vannak kültérre is sokkal egyszerűbb könnyebb és olcsóbb felrakni mint az igazi kőpanelt.


Ha megvetted akkor azt tudom mondani ahogy anyuék is csinálták csempe ragasztóval le kenték a lapot és a falat is. Úgy van nekik vagy 10 éve minden gond nélkül kint is és bent is a házban.

Hasonlóan ahogy ebben a blogban is írják:

[link]

2020. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!