Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vaskerítésről a rozsdamarót...

Vaskerítésről a rozsdamarót letisztítjátok? Fehér,átüthet a festéken. De a boltban azt mondták,hogy csak simán fessük rá a festéket. Természetesen előtte lecsiszoltuk,sima a felület.

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze, ledrótkefézem.
2020. jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előtte mi is megtettük,de most ismét? Két flakon rozsdamarót vettünk. Ugyanolyat... Az egyikre az van írva,h műanyag! kefével kell letisztítani,a másikra az,hogy át kell törölni.Ettől persze nem jön le. A boltosak szerint csak ráfestek, Ők is így csinálták. De ha átüt agybajt kapok.
2020. jún. 6. 06:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul én az egészet átkentem,nem csak a rozsdás részeket. Van aki azt mondta,h mivel előzőleg letisztítottuk nem is kellett volna.
2020. jún. 6. 06:43
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

NEm kell, söt nem is tanácsos, mert a "fehér" rozsdavédö réteg, megakadályozza vagy ersöen lassítja az újabb roszdásodást!

Emellett erre igen jól tapad a festék, egyfajta alapozásként müködik.

Átütni meg mitöl ütne át?

2020. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah,nagyon köszönöm,ezt akartam hallani! Az első válaszolónak is köszönöm, minden vélemény jól jön!
2020. jún. 6. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha a rozsdamaró megszárad, akkor már mehet rá a festék. Akkor kell áttörölni, ha sok a folyadék és nem szárad fel, tehát a felesleget kell letörölni.
2020. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! Megszáradt, megy a festék! Remélem esőmentes napunk lesz! :)
2020. jún. 6. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!