Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcsere után nagy hézag...

Ablakcsere után nagy hézag maradt. Ki lehet ezt rakni lepesallo hungarocellel vagy inkább a gipszkarton lenne jó? Régi gerèbtokos helyére került műanyag.

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem muszáj lépésállónak lennie. En először hungarocellt majd gipszkartont ragasztottam fel.

Gondoltam ha rögtön gipszkartonnal csinálom ott marad az a légrés ezért vettem 2cm hungarocellt és azt raktam alá.

Amatőr vagyok de sikerült és hatásos is lett bár nem tudom mi lett volna ha nem rakok alá.

2020. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ha nagyon egyenletlen a fal ,h rakod alà a hungarocellt? Mindegyiket csak ragasztottad es mivel? Köszi a válaszod.
2020. jún. 29. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagy hézag maradt, akkor azt miért nem nyomta ki purhabbal a kivitelező? Azt száradás után egyenesre kell vágni és mehet rá a gipszkarton.

Vagy félreértem a kérdést?

2020. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régi tok volt és oldalakként maradt még 5-5 cm.
2020. júl. 1. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!