Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Rendeltünk a netről egy ilyen...

Rendeltünk a netről egy ilyen zuhanyrendszert: ma megjött,szinte teljesen műanyag. Tudtok ajánlani valami jobb márkát csaptelep nélkül? Nem horror áron,de valami olyat, amiben azért van fém is.Ennek csak a zuhanyváltója az.

Figyelt kérdés

[link]

A leírásban "króm" szerepelt,feltételeztem,hogy valami masszívabb termék.

Ebben az árkategóriában csak ilyenek vannak,amikből hiányzik az "anyag"?

Esetleg tapasztalatokat is tudnátok írni,valóban megéri-e drágábbat venni?(TEKA,stb...)



2020. júl. 8. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Mofém/Teka van. Azt hiszem Junior Evo. Eddig nem rossz.
2020. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Hansgrohe van, ugyanez az árkategória. Az egész műanyag, a fali tartó is, a csöve be van borítva szilikonnal (talán a tiédnek is) A króm megnevezés annyíit takar, hogy krómozott műanyag :) 8 éve használom és semmi baja. Se egy repedés, se egy karcolás, a csöve nincs megtörve. Szerintem elmegy még vagy 10 évet.
2020. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most egy hansgrohe 120ezer körül van,neked milyen van?
2020. júl. 8. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nem tudom a pontos típusát, már nem is találom a neten, de szinte a HANSGROHE CROMA 100-al megegyező, csak nincs hozzá szappantartó és a zuhanyfejnél a vízsugár 3 fokozatban állítható. 25-30ezer körül volt anno.

Igaz, hogy nekem nincs a fenti fix fej, mert kádas verzióm van, de elsősorban arra irányul a válaszom, hogy a full műanyaggal sem lesz gond.

Tegnap azért megnéztem. A hollandi, ami a csövet rögzíti a fejhez, az fém, meg a tartórúdon a fixáló is, viszont minkettő ellendarabja már műanyag.

2020. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,ment a zöld!

Esetleg még valaki?

2020. júl. 9. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebbe az árkategóriában mindegyik ilyen. 60-80000 között már akadnak fémek us
2020. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!