Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülhet kb. egy...

Mennyibe kerülhet kb. egy panel lakás teljes felújítása?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok jártas a témában, eddig albérletben laktam de most örököltem egy lakást. 70m2, 2 + 2fél szoba. Tapétázás, beépített szakrények felújítása, fürdő + konyha, lámpák, bútorok, wc, csempézés, stb...

Sok munka volt hogy alaposan kitakarítsam de előbb utóbb fel kell újítani. Szétázott laminált padló, eredeti linóleum, foltos tapéta, guberált bútorok.

Arra gondoltam hogy jobb lenne profikra bízni. Megterveznék, intéznék a kivitelezést, berendezést, világítást, mindent rájuk bíznék. Persze azért vannak konkrét elképzeléseim amiket megbeszélnék velük.

Nem vagyok oda a szerelgetésért szóval minőségi és tartós anyagokból szeretnék megoldani mindent.

Először persze utánajárok a dolgoknak mert rengeteg kérdés fogalmazódott meg bennem.

Azért jó lenne ha nagyjából sejteném mibe kerül egy ilyen projekt. Vajon 2 vagy 10 mila?

Kicsit aggódom is mert egész életemben gyűjtögettem és ez lenne az első nagyobb projekt amibe belevágok.



2020. júl. 23. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Jut eszembe: nyílászárók újak és jók. Radiátorok is újak de itt elég rossz munkát végeztek a szakemberek.
2020. júl. 23. 21:31
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

A 2 milla jelenleg nem sokmindenre elég.

A 10 már sokkal közelebb van.

2020. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Most csinaljuk a konyha,eloszoba,furdo,wc-t.

Also hangon 2,5-3 millio.ablakok,ajtok nelkul.burkolas munkadij nelkul.

Minosegi csempe,jarolap,szaniterek kerulnek fel.

Csak a konyhabutor 700 ezer gepek nelkul.egy sima L alak.es ez meg az olcso valtozat mindenfele fenyes,meg akril nelkuli sima matt szurke butorlap.

A burkolas a kivalasztott csempekkel,jarolappal,az epitett zuhanyzoval,az eloszobai falburkolassal kb 1 millio lenne.

A szobakat korabban megcsinaltuk,butorokkal,ablakokkal,bejarati ajtoval olyan 2,5millio korul voltak.

De mivel parom burkolo,komuves akkor is sokat sporoltunk.

2020. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10-12mFt Ha benne van ajtó, ablakok teljes cseréje is.
2020. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem úgy hogy a fürdőszobán kívül mindent én csináltam, olyan 2.5-3 millió volt bútorokkal.


Ebből a fürdő munkadíja volt 270k.(csempézés, kád beszerelés, stb)

2020. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondja már meg valaki hogy a lakás felujitásba miért tartozik bele a bútor csere.
2020. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak bepitett szekrenyek is,szeretnem ha a lakas valamennyire tervezett es egyseges lenne. A butorok es a lakas is eleg lepukkant, furcsa lenne a lakast felujitani de a doledezo butorokat meghagyni.
2020. júl. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!